DSN
Sri Sri Ravi Shankar DSN-st

«Te ise asetate end kookonisse, te pole võimelised sealt välja pääsema. Ja jätkate hindamist: «Mulle ei meeldi see, mulle ei meeldi too». DSN – ainult tehke seda ja kõik barjäärid, piirangud, millega olete end piiranud, kaovad. Te muutute uuesti lapseks!

Ma ühendasin DSN-i tegutsemisega. Armastus tegutsemises – see ongi DSN! See tõstab teie energiat; kasutult seisev energia aktiviseerub. Ja teie koda(kookon), kõik, millega olete end ümbritsenud, langeb ära. Teie isiksus hakkab veel rohkem särama!»
TALLINN
DSN
Liidri kursus
7.-10. märtsil


Kursust võivad läbida ainult need, kes on juba läbinud baaskursuse („Õnn"," Hingamise kunst", "Elamise kunst. 1. tase") või YES+
Mida annab DSN ja mida Te võite kursuselt saada?
- paremini ennast mõista, oma motiive, enda tõelisi eesmärke
- võime vaadata ennast ja oma tegusid kõrvalt
- võime saada hakkama sündmustega, situatsioonidega ja olukordadega jäädes oma sisemuse keskmesse alles
- võime parandanda oma suhteid
- pingete äravõtmine, stressi vähendamine, ebavajalike hirmude eemaldamine
- võimalus mitte ainult oma piire ületada, vaid õppida muretsemata tegema neid asju, mida Te alati kartnud olete, lubada endale see ületada ning saavutada seda, mida Te alati olete soovinud.
- võimalus enda mugavustsoonist välja tulla. Ületada sisemised takistused, mis takistavad kindlat edasiminekut ja Teie jaoks tähtsate otsuste langetamist.


Mida inimesed ütlevad DSN-i kohta
 • «Ühelt poolt oli kursus nagu laul, nagu bhajan, nagu tants … Teiselt poolt oli see mäng, läbimurre ja draama!

  Protsessid, mis kursusel toimusid, puudutasid olemise sügavamaid tasandeid, aga mõned purustasid kõik stereotüübid. Raske isegi uskuda: «Kas tõesti toimus see kõik meiega?» Vaadates nüüd tagasi ja püüdes leida neidsamu «täielikult formeerunud isiksusi», naeratame: kui tore on tunda end nii mitmeid aastaid ja alles hiljem äkki taibata, et seda «end» pole üldse olemas! Aga mis siis alles jäi, küsite teie? Selleks, et sellele küsimusele vastata, ootab meid ees pikk, imeline ja õnnelik elu, täis imesid ja seiklusi!»
  Mare
 • «See kursus muudab eluviisi, harjumusi ja vaateid mitmetele asjadele. Arvan, et mitte ainult mina ei hakanud lõpuks ometi tegema iga päev praktikaid, jõudma ära teha hunnikut vajalikke ja planeeritud tegevusi päevaga, ..laiskus on üldse kusagile kadunud.

  Mind ei sunnitud ja minu üle ei naerdud! Kõik oli ….super! Isegi sõna SUPER ei anna edasi seda mõtet, seda kaifi ja seda meeleolu, mida andis see kursus! Teate, mu kullakesed, kui te veel pole käinud DSN-l, veenduge selles järgmine kord, et te ei lase võimalust käest, palun!:) Kutsuge sinna kõiki sõpru ja tuttavaid, sugulasi ja lähedasi! Te ei kahetse! Läbige kursus nii, et ei jääks enam mõtetki sellest, et rohkem kursusi pole teile tarvis! Läbi viia, assisteerida - jah! Olla osaleja, üks paljudest – ei! Tegutsege julgelt! Teil õnnestub kõik!
  Tiia
 • Me lihtsalt mõistsime, et suudame kõike, mida soovime!
  Jaana
Kes viib kursust läbi?
Varem olid kõik DSN-i õpetajad ainult Indiast ja neid oli väga vähe. Alles mõni aeg tagasi sai Guruji uusi õpetajaid üle maailma, aga jällegi päris mitu (kogu Euroopas ehk paar).

Meil on jälle väga vedanud! Meie juurde tuleb üks India parimaid õpetajaid - Naushad Tatiani!
"Elamise kunstis" alates 1996. aastast kõigi kursuste, välja arvatud edasijõudnute (vaikus) õpetaja. See tähendab, et ta on isegi TTC – õpetajakoolituse õpetaja. Ja 2015. aastal sai tema eestvedamisel toimunud õpetajate kursusel 4 eestlast õpetajaks. Nii et ta pole lihtsalt lahe – ta on mega lahe!!!

Kasutage seda ainulaadset võimalust osaleda sellel kursusel koos temaga ja just nüüd!

Naushad Tatiani

DSN (ingl. k. Do Something Now – „tee midagi praegu") – see on dünaamiline kursus, mille jooksul toimub sügav isiksuse transformatsioon. Aeg- ajalt tekib igal inimesel soov endas parim välja tuua ja saada juurde uusi kasulikke teadmisi – meie endi jaoks, meie pere jaoks, ühiskonna, kogu maailma jaoks. Meid takistavad tihtipeale sisemised barjäärid, harjumused ja hoiatused. Vanad emotsionaalsed haavad, arusaamad hirmudest võivad isegi tunduda Teile täiesti elamisväärsed. Vabanege sellest DSN kaudu!

Läbi Padma Sadhanate (spetsiaalsed harjutused, mis tõstavad Teie energia taset), meditatsiooni, hingamisharjutuste ja grupi praktika annab DSNi kursus osalejatele jõudu, et läbida tee jõudmaks iseenda lõpmatusele, saavutamaks sisemise tasakaalu, et maksimaalselt avada enda juhtimise potentsiaal.

Toimumiskoht
Uus Art of Livingu keskus TALLINNAS.
Pärnu mnt 142 (2. korrus).
(keskuse maja taga suur parkla autodele. Parkimine on vastavalt parkimisaegadele 2 tundi tasuta)
Toimumisaeg
7 märts 18:30-21:30
8 märts 07:00-22:00
9 märts 07:00-22:00
10 märts 07:00-17:00
Maksmus
Registreerumisel ja tasumisel kuni 20.02. hind 290 eurot (sisaldab kursuse hinda ja toitlustamist kursuse jooksul).
Registreerumisel ja tasumisel peale 20.02. kuni 1.03. hind 320 eurot.
Registreerumisel ja tasumisel peale 1.03. hind 340 eurot.

Hind sisaldab käibemaksu.

Suur osa osavõtu maksust läheb heategevusprojektidele. Sellisel viisil teete te head ka neile, kellel seda tõepoolest vaja läheb.

Küsimused?
+372 56572606
info@artofliving.ee