Osale muudatusi toovas meditatsiooni meistriklassis koos Swami Jyotirmayaga: "Chakra Meditation" Tallinnas, 24. aprillil. See meisterklass on ainulaadne võimalus sukelduda sügavasse meditatsioonipraktikasse, vabastades sinus peituva jõu ja tugevuse.

Koge meditatsiooni harmoniseerivat mõju oma emotsioonidele ja tunnetele ning sukeldu tõelise õnne olemusse. Sa uurid meditatsiooni transformatiivset kasu, liikudes kaugemale tavalisest ja avades oma olemuse erakordsed aspektid.
Registreeri
Mida oodata meistriklassist?
 • Vabane stressist ja muredest
  Võti tõelise tasakaalu ja stabiilsuse saavutamiseks elus:
  Avasta vähetuntud edu ja õnne saladus. Vihje... see on kõrge energia tase.
 • Enda avastamine
  Avasta oma tõeline mina ja oma koht universumis

  Kurbus tuleb siis, kui arvame, et uni, töö ja soo jätkamine on ainsad asjad, mis meil elus on. Alusta oma teekonda ja avasta oma isiklik eesmärk elus
 • Vabasta oma meelt
  meelekontrolli tehnikate abil

  Mõista, kuidas mõistus mõjutab stressitaset ja saa aru, kui oluline on saavutada suurem kontroll. Saad teada, mis sind tasakaalust välja viib ja kuidas see juhtub
 • Hingamine ja meditatsioon
  Õpid lihtsaid, ajas proovile pandud vahendeid, et saada rohkem energiat

  Võib juhtuda, et avastad, et hingamine on see "kuldne võti", mida oled seni otsinud. Saad teada, kuidas hingamisharjutused ja meditatsioon võivad sind peaaegu koheselt rahustada
Swami Jyotirmayah
Swami Jyotirmaya on rahvusvaheline meditatsiooniekspert ja elamise kunsti vaimne õpetaja . Ta on teinud sisemise rahu ja sügava meditatsiooni kättesaadavaks tuhandetele inimestele üle kogu maailma. Ta jagab iidseid tehnikaid ja tarkust kerguse ja elegantsiga.

Swami Jyotirmaya reisib igal aastal rohkem kui 40s riigis, et levitada visiooni stressi- ja vägivallavabast ühiskonnast. Tema rahusära puudutab inimesi üle kogu maailma.

Soovin osaleda seminaril - Registreeru siin >
"Oma töö ja kogemuste abil vahendab ta sügavat iidset joogatarkust kergusega laiale üldsusele, muutes selle praktiliselt kohaldatavaks igapäevaelus."
- Happiness Magazine
2-tunnine meistriklass Swami Jyotirmayaga, mis sisaldab sügavaid teadmisi, praktilisi vahendeid, hingamist ja meditatsiooni.
Tavahind: 25 EUR
Topeltpilet: 20 EUR
Pärast üritust saate tasuta e-raamatu, mis sisaldab juhiseid meditatsiooni, hingamistehnikate, mudrade ja mantrate laulmise harjutamiseks.
Chakra meditatsioon koos Swami Jyotirmayaga
24. aprill 2024
Osavõtuhind inimese kohta 25 eurot
Pilet kahele 20 Euro


Asukoht: Hopneri maja,
Raekoja plats 18, Tallinn

Aeg: 18:30-20:00
"See ülihõivatud õpetaja reisib lõputult mööda maailma ja korraldab rahvusvahelisi projekte. Ometi ei kannata ta kunagi stressi käes. Kõik tema ümber kiirgab rahu."
- RTL Uudised